fbpx
Меню
та пошук

Гарантійні зобов'язання

Гарантійний термін експлуатації дверей - 12 місяців від дня монтажу, за умови виконання правил зберігання, установки і використання.

Гарантія не розповсюджується на комплектуючі, які надає замовник!

Монтаж дверей повинен виконуватись фахівцями, при цьому особа, що встановила виріб, несе відповідальність за якість установки. Просимо Вас звернути увагу на важливість правильної установки виробу, як для його подальшого надійного використання, так і для отримання гарантійного обслуговування. Вимагайте від фахувця з монтажу внести всі необхідні відомості про установку Вашого виробу в гарантійний талон.

Виробник не несе відповідальність за можливу шкоду, прямо чи побічно заподіяну продукції з необережних дій споживача чи інших осіб, а також за можливі збитки споживача за час, протягом якого він не мав нагоди користуватися виробом.

Гарантія не надається:

  • при недотримання інструкції по монтажу, зберіганню та експлуатації;
  • за наявності механічних або інших пошкоджень, викликаних неправильним поводженням, зберіганням, дією на виріб розчинників, кислот, лугів або засобів, що містять абразиви, спробами некваліфікованого ремонту або зломом;
  • при пошкодженні або знищенні виробу, викликаного стихійним лихом (повінь, землетрус і т.д.), пожежею, діями третіх осіб та іншими непередбачуваними обставинами незалежними від волі сторін;
  • при пошкодженні (знищенні) гарантійного талону, або при внесенні в нього змін та виправлень особами, які не мають на те повноважень.

Усунення дефектів, які відбулися не з вини виробника, а також післягарантійне обслуговування виконується за окрему оплату.

Замовлення дзвінка
Безкоштовна консультація